KONST / Litografier / Färglitografi 16066315
nr 1606 6315
Ernst Billgren
(f. 1957), Sverige
Signerad, numrerad 28/300. Färglitografi. Bladets mått: 43x47, oramat löst blad
Ernst Billgren, född 1957 i Stockholm, Svensk konstnär.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 18 mars 2024
kl 18:04:43
1.500 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr